+370 5 2788 636

Paslaugos

UAB „IDAMAS“ yra naujos kartos web technologijų pagrindu paremtų programinių sprendimų kompanija, kurios paslaugas galima būtų suskirstyti šitaip:

  1. konsultuoja informacinių technologijų versle;
  2. atlieka kliento poreikių analizę;
  3. įgyvendina didelius, vidutinius bei paprastus ir sudėtingus projektus;
  4. kuria atskirus, specializuotus programinius produktus;
  5. vykdo projektų ir produktų priežiūrą bei palaikymą;
  6. tobulina sukurtus projektus ir produktus, atsižvelgiant į kliento poreikius;
  7. kuria dizainą, elektroninio marketingo planus, atlieka analizes, rengia pranešimus spaudai, vykdo reklamines kampanijas;
  8. atlieka mokymus, vykdo konsultacijas visais su paslaugomis ar produktais susijusiais klausimais;

Bendrovė, kurdama produktus bei įgyvendindama įvairius projektus, siekia išlikti lanksti, funkcionali. Projektai ir produktai kuriami keliomis kalbomis su greito vertimo galimybe, yra gerai dokumentuoti ir sistematizuoti.

Mūsų programiniai sprendimai paremti PHP, HTML, DHTML, Javascript programavimo kalbų ir MySQL / Oracle / MS SQL (SQL šeimos) duomenų bazių technologijomis. Šiuo metu tai yra perspektyviausios technologijos, todėl rizika, kad sprendimas gali technologiškai pasenti, yra minimali.

Grįžti atgal

Naujienos

2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.
2016-07-20

UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“ UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“
Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS)

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 2 įėjimas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS 2017. Visos teisės saugomos