Portalų kūrimas

 Internetinių portalų kūrimo pagrindinis tikslas yra lengvas ir operatyvus jų administravimas, klientų ir vartotojų poreikių patenkinimas. Turinio valdymo sistema „SMART WEB“ yra kaip tik tai ko reikia, nes:

1. Tai turinio valdymo sistema, leidžianti visapusiškai valdyti interneto portalą ir beje, jeigu yra poreikis, ne vieną, nes „SMART WEB“ palaiko kelių atskirų interneto portalų valdymą.

2. „SMART WEB“ sistema galima valdyti įvairaus tipo interneto portalus: reprezentacinius portalus, elektronines parduotuves ar įmonės vidinės informacijos pateikimui skirtus portalus.

3. Portalai gali būti pateikiami keletu skirtingų kalbų, kas nei kiek neapsunkina portalo administravimo.

4. Sistema gali būti pritaikyta prie bet kokios organizacijos poreikių, mūsų patirtis bei klientų ratas leidžia teigti, kad Jūs tikrai nebūsite išimtis.

5. Sistema turi visas tradicines turinio valdymo sistemų galimybes bei suteikia nemažai naujų unikalių galimybių, tokių kaip: sistemos atnaujinimų diegimas nestabdant jos veikimo, neribojamas sistemos vartotojų skaičius, specializuotų modulių atitinkančių bet kokius kliento poreikius.

Daugiau apie modulius

Naudojant „SMART WEB“ sistemą mes pritaikysime Web dizainą, atitinkantį Jūsų poreikius. Jei turite savo viziją, mūsų specialistai padės Jums ją įgyvendinti. Jei nežinote, kokio internetinio portalo norėtumėte, mes pateiksime minčių, idėjų ir patarimų iš savo ilgametės patirties Web dizainų kūrime. Suteikus mūsų profesionalią pagalbą, Jūsų svetainė taps unikali, novatoriška ir traukianti dėmesį.

Keli pavyzdžiai, kalbantys apie mūsų gebėjimą pateikti klientui tai, ko jis nori:

Įmonių bendradarbiavimo centras
Klaipėdos miesto savivaldybė

 

UAB "NT" Service
OŪ "Sekvoja Capital"

 

Šiaulių teritorinė ligonių kasa
Kultūros ministerija
Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos