Naujienų archyvas

Vasa 13,2023

„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
Rugp 12,2022

„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
Rugp 12,2021

2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
Vasa 10,2020

Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
Spal 25,2018

Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
Spal 5,2017

Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
Rugs 27,2017

20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.
Vasa 1,2017

UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
Lapk 30,2016

Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
Spal 20,2016

UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.
Liep 20,2016

Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS)
Vasa 22,2016

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Insoft“ ir UAB „ATEA“ sėkmingai įgyvendino 2014 m. liepos 2 d. paskelbtą projektą „Valstybės tarnybos portalo sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas“.
Lapk 30,2015

Projekto metu buvo sukurtos patogios, lengvai pasiekiamos ir naudingos dokumentų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims paslaugos, naudojantis Institucijos dokumentų valdymo sistema.
Spal 29,2015

Projekto metu buvo nuosekliai ir metodiškai atliktas viešojo administravimo institucijų ir įstaigų administruojamų bei teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų inventorizavimas, jų analizė ir grupavimas pagal pasirinktus kriterijus.
Spal 29,2015

Pasiektas pagrindinis projekto tikslas – perkeltos į elektroninę terpę Lietuvos savivaldybių institucijų ir įstaigų teikiamos ir administruojamos paslaugos, skirtas gyventojams ir verslo įmonėms.
Rugs 8,2015

UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Innodea“ sėkmingai įgyvendino 2014 m. lapkričio 20 d. pasirašytą paslaugų teikimo sutartį dėl projekto „Regioninės plėtros departamento prie VRM veiklos procesų valdymo ir informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“.
Liep 28,2015

Jau trejus metus UAB „Idamas“ savo veikloje naudoja sėkmingai veikiančias vadybos sistemas, kurias sertifikuoja Nacionalinio akreditacijos biuro akredituotas UAB sertifikavimo centras „Sertika“.
Birž 4,2015

Siekiant stiprinti darbuotojų specialiuosius gebėjimus bei įgūdžius, UAB „Idamas“, norėdamas įsigyti specializuotas mokymų paslaugas, įvykdė pirkimą projektui „Mažų ir labai mažų IRT sektoriaus įmonių darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimas“, kurį įgyvendino kartu su UAB „Baltic Orbis“.
Bala 8,2015

UAB „Idamas“ 2014 m. rugsėjo 19 d. pasirašė projekto „WebPartner programinės įrangos prototipų pagrindu sukurtų debesų kompiuterijos sprendimų pristatymas užsienyje vykstančiose parodose“ finansavimo ir administravimo sutartį.
Kova 25,2015

UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo parodoje Cloud Expo Europe 2015 parodoje. Cloud Expo Europe yra didžiausia Europje debesų kompiuterijos konferencija ir paroda, kuri vyko 2015 m. kovo 11-12 dienomis, Londone esančiame ExCeL parodų centre.
Kova 24,2015

UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Elektrėnų savivaldybėje) (II etapas)“.
Lapk 27,2014

UAB „Idamas“ dar kartą įrodė savo kaip IT rinkos lyderio pranašumą ir laimėjo Pakruojo rajono savivaldybės paskelbtą viešąjį pirkimą – elektroninių paslaugų sukūrimui ir įdiegimui Pakruojo rajono savivaldybės administracijoje.
Birž 27,2014

UAB „Idamas“ ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba, sėkmingai įgyvendino 2014 kovo 3 dieną pasirašytą sutartį dėl projekto „Kriminalinių tyrimų skyriaus intranetinės svetainės veikimo ribų (galimybių) išplėtimas (modernizavimas)“.
Bala 15,2014

UAB „Idamas“ 2013 gruodžio 31 d. pasirašė projekto UAB „Idamas” produkcijos pristatymas užsienyje vyksiančiose tarptautinėse parodose”, projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-214, finansavimo ir administravimo sutartį...
Gruo 1,2013

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino su Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašytą paslaugų teikimo sutartį pagal iš dalies Europos Sąjungos fondų finansuojamą paslaugų pirkimo sutartį Tauragės rajono savivaldybėje .
Lapk 8,2013

UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Sintagma“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione”.
Liep 8,2013

UAB „Idamas” 2013 m. balandžio 29 d. sėkmingai įgyvendino projektą „E-Demokratijos paslaugų sistemos sukūrimas Panevėžio rajone”.
Birž 14,2013

UAB „Idamas„ 2013 m. vasario 28 d. sėkmingai įgyvendino projektą „Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema“.
Gegu 31,2013

UAB „Idamas“ šiuo metu įgyvendina Administacinių teisės pažeidimų administravimo modulio sukūrimo ir įdiegimo projektą Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje
Rugs 7,2012

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių konkursą „Technology Fast 50“ šiemet rengė jau tryliktą kartą. Tarp sparčiausiai augusiųjų atsidūrė lietuvių IT sistemų kūrimo, diegimo ir konsultacijų įmonė UAB „Idamas“.
Liep 19,2012

UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Leksinova“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje“.
Liep 2,2012

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“ ir UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Vilkaviškio rajono savivaldybėje“.
Kova 26,2012

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“ ir UAB „Konferenta“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų gyventojams dalyvauti sprendimų priėmime, sukūrimas ir diegimas“ Vilniaus miesto savivaldybėje.
Kova 19,2012

UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Tarybos posėdžių vaizdo įrašymas, transliavimas savivaldybių interneto svetainėse bei įrašų archyvavimo, posėdžių įgarsinimo, valdymo, elektroninio balsavimo, vaizdo transliacijos ir viešinimo įrangos pirkimas“.
Vasa 23,2012

UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Infoera" ir UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į demokratijos procesus, diegimas Plungės savivaldybėje".
Saus 24,2012

UAB „Idamas" kartu su partneriu UAB „Leksinova" sėkmingai pradėjo projekto „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje" įgyvendinimą.
Saus 4,2012

UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Via Ventus" ir UAB „Leksinova" sėkmingai įgyvendino Lietuvos standartizacijos departamento projektą „Vieno langelio" principu veikiančios sistemos kūrimo ir diegimo paslaugų pirkimas"
Gruo 30,2011

UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Infoera" ir UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į demokratijos procesus, diegimas Kėdainių savivaldybėje".
Lapk 30,2011

UAB „Idamas" kartu su partneriu UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino Druskininkų savivaldybės administracijos projektą „Internetinės svetainės sukūrimo ir balsavimo - diskusinės sistemos diegimo Tarybos posėdžių salėje paslaugų pirkimas".
Spal 28,2011

UAB „Idamas“ pasirašė paslaugų pirkimo sutartį su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija dėl elektroninių paslaugų sistemos sukūrimo įgyvendinant Europos Sąjungos dalinai finansuojamą projektą „Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema“.
Spal 24,2011

UAB „Idamas“ sėkmingai įvykdė paslaugų pirkimo sutartį, pasirašytą su Kazlų Rūdos savivaldybės administracija dėl projekto „Savivaldybės tarybos posėdžių įgarsinimo, elektroninio balsavimo ir informacijos viešinimo interneto svetainėje informacinės sistemos kūrimas ir diegimas“.
Spal 14,2011

UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Audiotonas“, vykdydami „Elektroninės demokratijos priemonių diegimo Kalvarijos administracijoje paslaugos“ sutartį, sėkmingai atliko Kalvarijos savivaldybės administracijos internetinio portalo http://www.kalvarija.lt/ modernizavimo ir posėdžių valdymo sistemos diegimo darbus.
Spal 11,2011

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Audiotonas“ pradėjo vykdyti projektą „Tarybos posėdžių vaizdo įrašymas ir transliavimas savivaldybių interneto svetainėse bei įrašų archyvavimas“ Mažeikių apskrities savivaldybėse.
Spal 7,2011

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Konferenta“, UAB „Sintagma“ ir UAB „Leksinova“ sėkmingai vykdo Klaipėdos regiono savivaldybių projektą dėl „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimo ir plėtros reikalingos techninės ir programinės įrangos bei paslaugų pirkimo“.
Spal 3,2011

UAB „Idamas“ sėkmingai įvykdė „Vieno langelio“ principu veikiančios valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo bei darbuotojų mokymo šio principo įgyvendinimo užtikrinimui paslaugų pirkimo sutartį.
Rugs 27,2011

UAB „Idamas“ kartu su UAB „Leksinova“ įvykdė projekto „Viešojo juridinio asmens E. demokratijos informacinės sistemos sukūrimo, įdiegimo, priežiūros ir vartotojų apmokymų paslaugos“ sutartį.
Rugs 17,2011

UAB „Idamas“, UAB „Audiotonas“ ir UAB „Leksinova“, veikdami jungtinės veiklos būdu, sėkmingai pabaigė E. demokratijos projektą Alytaus rajono savivaldybėje.
Rugs 13,2011

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Sintagma“ ir UAB „Hansab“, jungtinės veiklos būdu dalyvavo ir laimėjo „Vieno langelio“ principu veikiančios aptarnavimo ir paslaugų sistemos sukūrimo ir diegimo paslaugų pirkimas“ konkursą. Šiuo metu jau yra pasirašyta sutartis su ūkio subjektų grupės lyderiu UAB „Idamas“.
Rugs 9,2011

UAB „Idamas“ ir UAB „Leksinova“ įvykdė pasirašytą paslaugų pirkimo sutartį dėl projekto „Viešojo juridinio asmens internetinio portalo ir tarnautojų susirinkimų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje.
Rugp 30,2011

Vykdydami projektą „Visagino savivaldybės svetainės www.visaginas.lt pritaikymo transliacijoms bei teisės aktų projektų komentavimo mechanizmui paslaugų pirkimas“, UAB „Idamas“ kartu su UAB „Leksinova“ sėkmingai jį įgyvendino.
Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.
2017-10-05

Vyksta kibernetinio saugumo pratybos Vyksta kibernetinio saugumo pratybos
Antrą kartą Lietuvoje rengiamos kibernetinio saugumo pratybos „Kibernetinis skydas“. Maždaug 200 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus įmonių treniruosis suvaldyti bei atremti kibernetinius incidentus
2017-09-27

Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras Lietuvoje – pirmasis Baltijos regione IT kompetencijų centras
20 mln. eurų investicijų, išskirtinės lietuvių ir švedų tyrėjų kompetencijos, technologijos universitetų ir mokslo centrų bendradarbiavimas – Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijos centras.
2017-02-01

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino „Expo 2017“ interneto svetainės sukūrimo tarptautinei parodai projektą
UAB „Idamas“ 2016 metų pabaigoje pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dėl Lietuvos dalyvavimo tarptautinėje parodoje „EXPO 2017“ interneto svetainės sukūrimo ir įdiegimo paslaugų. Tinklalapio tikslas – suteikti informaciją apie Lietuvos dalyvavimą 2017 metų parodoje.
2016-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje UAB „Idamas“ sėkmingai sukūrė ir įdiegė „E.Darbuotojo“ administracinių teisės pažeidimų projektą Vilniaus miesto savivaldybėje
Administracinių teisės pažeidimų (ATP - toliau) administravimo modulis jau įgyvendintas ir suteikia sistemos vartotojams, patogų ir itin greitą administracinių teisės pažeidimų tyrimo ir nagrinėjimo valdymą.
2016-10-20

Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“. Sparčiai populiarėja dokumentų valdymo sistemos paslauga „eDVS“.
UAB „Idamas“ sukurta dokumentų ir užduočių valdymo sistema debesyje „eDVS“yra paslauga, skirta tiek savivaldybių įmonėms, pavaldžioms įstaigoms (švietimo įstaigoms, kultūros centrams, bibliotekoms ir t.t.) tiek privačiam sektoriui. Dėl savo patogumo, efektyvumo, prieinamumo bei lengvo paleidimo, „eDVS“ paslauga yra daug pažangesnė už paprastą, diegiamą dokumentų valdymo sistemą.
2016-07-20

UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“ UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“
Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS)
2016-02-22

UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Valstybės tarnybos departamento projektą „Valstybės tarnybos portalo sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas“ UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Valstybės tarnybos departamento projektą „Valstybės tarnybos portalo sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas“
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Insoft“ ir UAB „ATEA“ sėkmingai įgyvendino 2014 m. liepos 2 d. paskelbtą projektą „Valstybės tarnybos portalo sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas“.
2015-11-30

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino AB Lietuvos pašto E. pristatymo sistemos sukūrimo projektą UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino AB Lietuvos pašto E. pristatymo sistemos sukūrimo projektą
Projekto metu buvo sukurtos patogios, lengvai pasiekiamos ir naudingos dokumentų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims paslaugos, naudojantis Institucijos dokumentų valdymo sistema.
2015-10-29

Įgyvendintas LR Vidaus reikalų ministerijos projektas „Valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų inventorizavimo ir portalo bei analitinės informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“ Įgyvendintas LR Vidaus reikalų ministerijos projektas „Valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų inventorizavimo ir portalo bei analitinės informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“
Projekto metu buvo nuosekliai ir metodiškai atliktas viešojo administravimo institucijų ir įstaigų administruojamų bei teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų inventorizavimas, jų analizė ir grupavimas pagal pasirinktus kriterijus.
2015-10-29

UAB „Idamas“ įgyvendino LR Vidaus reikalų ministerijos projektą „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę“ UAB „Idamas“ įgyvendino LR Vidaus reikalų ministerijos projektą „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę“
Pasiektas pagrindinis projekto tikslas – perkeltos į elektroninę terpę Lietuvos savivaldybių institucijų ir įstaigų teikiamos ir administruojamos paslaugos, skirtas gyventojams ir verslo įmonėms.
2015-09-08

UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Regioninės plėtros departamento prie VRM veiklos procesų valdymo ir informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas“ UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Regioninės plėtros departamento prie VRM veiklos procesų valdymo ir informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas“
UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Innodea“ sėkmingai įgyvendino 2014 m. lapkričio 20 d. pasirašytą paslaugų teikimo sutartį dėl projekto „Regioninės plėtros departamento prie VRM veiklos procesų valdymo ir informacinės sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“.
2015-07-28

UAB „Idamas“ pakartotinai diegia tris ISO standartus UAB „Idamas“ pakartotinai diegia tris ISO standartus
Jau trejus metus UAB „Idamas“ savo veikloje naudoja sėkmingai veikiančias vadybos sistemas, kurias sertifikuoja Nacionalinio akreditacijos biuro akredituotas UAB sertifikavimo centras „Sertika“.
2015-06-04

UAB „Idamas“ vykdo specializuotų mokymų darbuotojams projektą. UAB „Idamas“ vykdo specializuotų mokymų darbuotojams projektą.
Siekiant stiprinti darbuotojų specialiuosius gebėjimus bei įgūdžius, UAB „Idamas“, norėdamas įsigyti specializuotas mokymų paslaugas, įvykdė pirkimą projektui „Mažų ir labai mažų IRT sektoriaus įmonių darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimas“, kurį įgyvendino kartu su UAB „Baltic Orbis“.
2015-04-08

UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo tarptautinėse parodose UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo tarptautinėse parodose
UAB „Idamas“ 2014 m. rugsėjo 19 d. pasirašė projekto „WebPartner programinės įrangos prototipų pagrindu sukurtų debesų kompiuterijos sprendimų pristatymas užsienyje vykstančiose parodose“ finansavimo ir administravimo sutartį.
2015-03-25

UAB „Idamas“ atstovai dalyvavo parodoje „Cloud Expo Europe 2015”, kuri vyko Londone UAB „Idamas“ atstovai dalyvavo parodoje „Cloud Expo Europe 2015”, kuri vyko Londone
UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo parodoje Cloud Expo Europe 2015 parodoje. Cloud Expo Europe yra didžiausia Europje debesų kompiuterijos konferencija ir paroda, kuri vyko 2015 m. kovo 11-12 dienomis, Londone esančiame ExCeL parodų centre.
2015-03-24

Elektrėnų savivaldybėje sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas (II etapas) Elektrėnų savivaldybėje sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas (II etapas)
UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Elektrėnų savivaldybėje) (II etapas)“.
2014-11-27

UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą
UAB „Idamas“ dar kartą įrodė savo kaip IT rinkos lyderio pranašumą ir laimėjo Pakruojo rajono savivaldybės paskelbtą viešąjį pirkimą – elektroninių paslaugų sukūrimui ir įdiegimui Pakruojo rajono savivaldybės administracijoje.
2014-06-27

Įvykdytas projektas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje Įvykdytas projektas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje
UAB „Idamas“ ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba, sėkmingai įgyvendino 2014 kovo 3 dieną pasirašytą sutartį dėl projekto „Kriminalinių tyrimų skyriaus intranetinės svetainės veikimo ribų (galimybių) išplėtimas (modernizavimas)“.
2014-04-15

UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo tarptautinėse parodose UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo tarptautinėse parodose
UAB „Idamas“ 2013 gruodžio 31 d. pasirašė projekto UAB „Idamas” produkcijos pristatymas užsienyje vyksiančiose tarptautinėse parodose”, projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-214, finansavimo ir administravimo sutartį...
2013-12-01

Sėkmingai pabaigtas Vieno langelio projektas Tauragės rajono savivaldybėje Sėkmingai pabaigtas Vieno langelio projektas Tauragės rajono savivaldybėje
UAB „Idamas“ sėkmingai įgyvendino su Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašytą paslaugų teikimo sutartį pagal iš dalies Europos Sąjungos fondų finansuojamą paslaugų pirkimo sutartį Tauragės rajono savivaldybėje .
2013-11-08

Įgyvendintas projektas „Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione” Įgyvendintas projektas „Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione”
UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Sintagma“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos stiprinimas Šiaulių mieste ir regione”.
2013-07-08

Sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas Panevėžio rajone Sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas Panevėžio rajone
UAB „Idamas” 2013 m. balandžio 29 d. sėkmingai įgyvendino projektą „E-Demokratijos paslaugų sistemos sukūrimas Panevėžio rajone”.
2013-06-14

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijoje sėkmingai įgyvendintas projektas Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijoje sėkmingai įgyvendintas projektas
UAB „Idamas„ 2013 m. vasario 28 d. sėkmingai įgyvendino projektą „Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema“.
2013-05-31

Vykdomas Administracinių teisės pažeidimų projektas Vykdomas Administracinių teisės pažeidimų projektas
UAB „Idamas“ šiuo metu įgyvendina Administacinių teisės pažeidimų administravimo modulio sukūrimo ir įdiegimo projektą Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje
2012-09-07

Lietuvių UAB „Idamas“ – sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių penkiasdešimtuke Lietuvių UAB „Idamas“ – sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių penkiasdešimtuke
Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių konkursą „Technology Fast 50“ šiemet rengė jau tryliktą kartą. Tarp sparčiausiai augusiųjų atsidūrė lietuvių IT sistemų kūrimo, diegimo ir konsultacijų įmonė UAB „Idamas“.
2012-07-19

Vilniaus rajono savivaldybėje sėkmingai įdiegtos elektroninės demokratijos skatinimo priemonės Vilniaus rajono savivaldybėje sėkmingai įdiegtos elektroninės demokratijos skatinimo priemonės
UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Leksinova“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje“.
2012-07-02

Sėkmingai užbaigtas projektas Vilkaviškio rajono savivaldybėje Sėkmingai užbaigtas projektas Vilkaviškio rajono savivaldybėje
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“ ir UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninės demokratijos plėtra Vilkaviškio rajono savivaldybėje“.
2012-03-26

Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“ ir UAB „Konferenta“ sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų gyventojams dalyvauti sprendimų priėmime, sukūrimas ir diegimas“ Vilniaus miesto savivaldybėje.
2012-03-19

Įgyvendintas E. demokratijos projektas Mažeikių apskrityje Įgyvendintas E. demokratijos projektas Mažeikių apskrityje
UAB „Idamas” kartu su partneriu UAB „Audiotonas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Tarybos posėdžių vaizdo įrašymas, transliavimas savivaldybių interneto svetainėse bei įrašų archyvavimo, posėdžių įgarsinimo, valdymo, elektroninio balsavimo, vaizdo transliacijos ir viešinimo įrangos pirkimas“.
2012-02-23

Sėkmingai pabaigtas Plungės rajono savivaldybės administracijos E. demokratijos projektas Sėkmingai pabaigtas Plungės rajono savivaldybės administracijos E. demokratijos projektas
UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Infoera" ir UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į demokratijos procesus, diegimas Plungės savivaldybėje".
2012-01-24

Pradėtas vykdyti projektas dėl elektroninės demokratijos sprendimų diegimo Vilniaus rajono savivaldybėje Pradėtas vykdyti projektas dėl elektroninės demokratijos sprendimų diegimo Vilniaus rajono savivaldybėje
UAB „Idamas" kartu su partneriu UAB „Leksinova" sėkmingai pradėjo projekto „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje" įgyvendinimą.
2012-01-04

Sėkmingas „Vieno langelio” projekto įgyvendinimas Lietuvos standartizacijos departamente Sėkmingas „Vieno langelio” projekto įgyvendinimas Lietuvos standartizacijos departamente
UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Via Ventus" ir UAB „Leksinova" sėkmingai įgyvendino Lietuvos standartizacijos departamento projektą „Vieno langelio" principu veikiančios sistemos kūrimo ir diegimo paslaugų pirkimas"
2011-12-30

Sėkmingai pabaigtas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos E. demokratijos projektas Sėkmingai pabaigtas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos E. demokratijos projektas
UAB „Idamas" kartu su partneriais UAB „Infoera" ir UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių priemonių, skirtų įtraukti gyventojus į demokratijos procesus, diegimas Kėdainių savivaldybėje".
2011-11-30

E. demokratijos projekto įgyvendinimas Druskininkų savivaldybės administracijoje E. demokratijos projekto įgyvendinimas Druskininkų savivaldybės administracijoje
UAB „Idamas" kartu su partneriu UAB „Audiotonas" sėkmingai įgyvendino Druskininkų savivaldybės administracijos projektą „Internetinės svetainės sukūrimo ir balsavimo - diskusinės sistemos diegimo Tarybos posėdžių salėje paslaugų pirkimas".
2011-10-28

Pasirašyta „Vieno langelio“ sistemos diegimo sutartis su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija Pasirašyta „Vieno langelio“ sistemos diegimo sutartis su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija
UAB „Idamas“ pasirašė paslaugų pirkimo sutartį su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija dėl elektroninių paslaugų sistemos sukūrimo įgyvendinant Europos Sąjungos dalinai finansuojamą projektą „Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema“.
2011-10-24

Pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje Pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje
UAB „Idamas“ sėkmingai įvykdė paslaugų pirkimo sutartį, pasirašytą su Kazlų Rūdos savivaldybės administracija dėl projekto „Savivaldybės tarybos posėdžių įgarsinimo, elektroninio balsavimo ir informacijos viešinimo interneto svetainėje informacinės sistemos kūrimas ir diegimas“.
2011-10-14

Kalvarijos savivaldybėje sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas Kalvarijos savivaldybėje sėkmingai įgyvendintas E. demokratijos projektas
UAB „Idamas“ kartu su partneriu UAB „Audiotonas“, vykdydami „Elektroninės demokratijos priemonių diegimo Kalvarijos administracijoje paslaugos“ sutartį, sėkmingai atliko Kalvarijos savivaldybės administracijos internetinio portalo http://www.kalvarija.lt/ modernizavimo ir posėdžių valdymo sistemos diegimo darbus.
2011-10-11

Pradėtas vykdyti Mažeikių apskrities savivaldybių E. demokratijos projektas Pradėtas vykdyti Mažeikių apskrities savivaldybių E. demokratijos projektas
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Audiotonas“ pradėjo vykdyti projektą „Tarybos posėdžių vaizdo įrašymas ir transliavimas savivaldybių interneto svetainėse bei įrašų archyvavimas“ Mažeikių apskrities savivaldybėse.
2011-10-07

Sėkmingai vykdomas Klaipėdos regiono savivaldybių E. demokratijos projektas Sėkmingai vykdomas Klaipėdos regiono savivaldybių E. demokratijos projektas
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Konferenta“, UAB „Sintagma“ ir UAB „Leksinova“ sėkmingai vykdo Klaipėdos regiono savivaldybių projektą dėl „Elektroninės demokratijos paslaugų piliečiams sukūrimo ir plėtros reikalingos techninės ir programinės įrangos bei paslaugų pirkimo“.
2011-10-03

Sėkmingai pabaigtas „Vieno langelio“ projektas Kaišiadorių rajono savivaldybėje Sėkmingai pabaigtas „Vieno langelio“ projektas Kaišiadorių rajono savivaldybėje
UAB „Idamas“ sėkmingai įvykdė „Vieno langelio“ principu veikiančios valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo bei darbuotojų mokymo šio principo įgyvendinimo užtikrinimui paslaugų pirkimo sutartį.
2011-09-27

Tauragės apskrities gyventojai nuo šiol galės naudotis E. demokratijos teikiamomis galimybėmis Tauragės apskrities gyventojai nuo šiol galės naudotis E. demokratijos teikiamomis galimybėmis
UAB „Idamas“ kartu su UAB „Leksinova“ įvykdė projekto „Viešojo juridinio asmens E. demokratijos informacinės sistemos sukūrimo, įdiegimo, priežiūros ir vartotojų apmokymų paslaugos“ sutartį.
2011-09-17

Alytaus rajono savivaldybėje sėkmingai pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Alytaus rajono savivaldybėje sėkmingai pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas
UAB „Idamas“, UAB „Audiotonas“ ir UAB „Leksinova“, veikdami jungtinės veiklos būdu, sėkmingai pabaigė E. demokratijos projektą Alytaus rajono savivaldybėje.
2011-09-13

Pasirašyta „Vieno langelio“ sistemos diegimo sutartis su Klaipėdos miesto savivaldybe Pasirašyta „Vieno langelio“ sistemos diegimo sutartis su Klaipėdos miesto savivaldybe
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Sintagma“ ir UAB „Hansab“, jungtinės veiklos būdu dalyvavo ir laimėjo „Vieno langelio“ principu veikiančios aptarnavimo ir paslaugų sistemos sukūrimo ir diegimo paslaugų pirkimas“ konkursą. Šiuo metu jau yra pasirašyta sutartis su ūkio subjektų grupės lyderiu UAB „Idamas“.
2011-09-09

Sukurtas internetinis portalas ir įdiegta susirinkimų valdymo sistema Kaišiadorių rajono savivaldybėje Sukurtas internetinis portalas ir įdiegta susirinkimų valdymo sistema Kaišiadorių rajono savivaldybėje
UAB „Idamas“ ir UAB „Leksinova“ įvykdė pasirašytą paslaugų pirkimo sutartį dėl projekto „Viešojo juridinio asmens internetinio portalo ir tarnautojų susirinkimų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje.
2011-08-30

Atnaujinta Visagino savivaldybės administracijos interneto svetainė www.visaginas.lt Atnaujinta Visagino savivaldybės administracijos interneto svetainė www.visaginas.lt
Vykdydami projektą „Visagino savivaldybės svetainės www.visaginas.lt pritaikymo transliacijoms bei teisės aktų projektų komentavimo mechanizmui paslaugų pirkimas“, UAB „Idamas“ kartu su UAB „Leksinova“ sėkmingai jį įgyvendino.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos