UAB „Idamas“ atstovai dalyvavo parodoje „Cloud Expo Europe 2015”, kuri vyko Londone

2015-03-25

UAB „Idamas“, pasinaudodamas ES finansavimo galimybėmis, dalyvavo parodoje Cloud Expo Europe 2015 parodoje. Cloud Expo Europe yra didžiausia Europje debesų kompiuterijos konferencija ir paroda, kuri vyko 2015 m. kovo 11-12 dienomis, Londone esančiame ExCeL parodų centre.

Parodoje buvo pristatoma dokumentų valdymo sistema debesyje, paslauga „WebPartner“. Paslauga skirta tiek privačiam, tiek valstybiniam sektoriui – organizacijoms, kurios siekia optimizuoti dokumentų srautus kasdieninėje veikloje. Parodoje pristatydami „WebPartner“ paslaugą užsienio įmonėms, UAB „Idamas“ darbuotojai užmezgė kontaktus su potencialiais klientais iš Didžiosios Britanijos, Portugalijos, Rumunijos, Serbijos, JAV, kurie susidomėjo UAB „Idamas“ siūlomu produktu. Parodoje UAB „Idamas“ atstovavę darbuotojai įgijo neįkainojamos patirties pristatant savo kurtą produkciją potencialiems partneriams ir klientams iš užsienio rinkų.

Daugiau informacijos: info@idamas.lt  Tel. (8 5) 278 8636

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos