Apie įmonę

      UAB „Idamas“ – 2002 metais veiklą pradėjusi įmonė, šiuo metu yra viena didžiausių vieno langelio principu veikiančių ir elektroninės demokratijos sprendimų informacinių sistemų kūrėja ir diegėja Lietuvoje.
      2012 m. Bendrovė buvo įvertinta „Technology Fast 50“ apdovanojimu – pripažinta viena sparčiausiai augančių vidurio Europos įmonių.

      Pagrindinės įmonės veiklos kryptys ir produktai:

  • Informacinių portalų kūrimas bendrovės sukurtos „SmartWeb“ turinio valdymo sistemos pagrindu. Turinio valdymo sistema turi virš 40 skirtingų modulių, įdiegta virš 400 viešojo ir privataus sektoriaus internetinių svetainių. 
  • Vieno langelio principu veikiančių sistemų diegimas, kuris apima vidinių procesus automatizuojančių sistemų diegimą ir integravimą su esančiomis sistemomis.
  • Elektroninės demokratijos sprendimai, kurie sėkmingai įdiegti ir veikia daugumoje Lietuvos savivaldybių.
  • Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti organizacijos valdymo sistema „WebPartner eDVS“.
  • Elektroninio švietimo sprendimai, apimantys elektroninį mokymą, švietimo registrų kūrimą, savivaldybių, profesinių, vidurinių mokyklų bei darželių vidinių sistemų kūrimą.
  • Įvairūs sudėtingi technologiniai ir procesiniai sprendimai viešajame sektoriuje, tokie kaip administracinių teisės pažeidimų informacinės, projektų valdymo, strateginio planavimo sistemos ir daugelis kitų.

      Mūsų pagrindiniai klientai – tai valstybės centrinės institucijos, savivaldybės ir kitos valstybinės institucijos. Įmonės klientų sąrašas artėja prie 500. Esame gerai išsinagrinėję esamas problemas viešajame sektoriuje ir savo klientams galime pasiūlyti geriausius bei priimtiniausius technologinius sprendimus.

Mūsų produktai: www.smartweb.lt , www.webpartner.lt

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos