+370 5 2788 636

UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą

2014-11-27

Projekto įgyvendinimo metu UAB „Idamas“ Pakruojo rajono savivaldybėje diegia Paslaugų valdymo sistemą, kuri yra pripažinta ir įvertinta, kaip optimaliausiai ir geriausiai veikianti informacinė sistema viešųjų ir elektroninių paslaugų teikimui. Nuo šiol Pakruojo rajono gyventojai galės gauti informaciją apie Pakruojo rajono savivaldybės teikiamas paslaugas, jas užsakyti ir stebėti paslaugos vykdymo eigą, tiesiog tereikės užsiregistruoti svetainėje www.pakruojis.lt. Diegiamas elektroninis sprendimas užtikrins aiškesnį ir kur kas paprastesnį savivaldybės teikiamų paslaugų užsakymą gyventojui, nes nebereikės vykti į savivaldybę norint gauti reikiamą paslaugą. Pakruojo rajono savivaldybės darbuotojai sutaupys laiko aptarnaujant klientus darbo vietoje, o sutaupytą darbo laiką galės skirti kokybiškam paslaugų teikimui internetu.
Kitas svarbus šio Projekto akcentas - suteikti kuo daugiau informacijos apie verslo galimybes Pakruojo rajone. Pateikiama informacija bus aktuali tiek pradedantiesiems ar patyrusiems verslininkams, tiek gyventojams, kurie galbūt ketina pradėti nuosavą verslą ir nori sužinoti apie prekybos vietas, nuomojamus objektus verslui, įmones pagal veiklos sritis ar surasti verslo literatūrą, kurią galės užsisakyti vietos bibliotekoje.
Pagrindinis įrankis per kurį bus pasiekiama visa informacija – Pakruojo rajono savivaldybės internetinė svetainė. Užtikrinant svetainės nepertraukiamą ir sklandų darbą bus atnaujinta iki šiol naudota  SmartWeb turinio valdymo sistema.
Pakruojo rajono gyventojai Projekto metu gautų rezultatų teikiama nauda pradės džiaugtis po įdiegtų sprendimų testavimo ir bandomosios eksploatacijos.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8-5) 2788636

Grįžti atgal

Naujienos

2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos