+370 5 2788 636

UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“

2016-07-20

Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS), pritaikyta tvarkyti apskaitą pagal naujus Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus. FVAS naudoja visi Paslaugos gavėjo padaliniai, BĮ „Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“, vedanti daugiau nei 255 ugdymo įstaigų apskaitą bei 5 VMSA pavaldžios įstaigos.

Projekto metu buvo sėkmingai įgyvendintas pagrindinis VMSA tikslas: plėsti bei tobulinti FVAS, įdiegtos VMSA ir jai pavaldžiose įstaigose, funkcionalumą, vartotojų įgūdžius ir kompetenciją, tobulinti finansų valdymo ir apskaitos procesus bei procedūras. Projekto metu buvo sukurti papildomi funkcionalumai ir integracinės sąsajos, modifikuotas esamas funkcionalumas, patobulintas procedūrų taikymas, susijęs su finansų valdymu ir apskaita, sukurtas naudotojų konsultacijoms registruoti FVAS įrankis bei posistemė, skirta ataskaitų analizei.

UAB „Idamas“ iš savo pusės buvo atsakingas už šių darbų atlikimą: finansų valdymo ir apskaitos sistemos integravimą su Vilniaus miesto pensionų informacine sistema, integraciją su Vilniaus miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų informacine sistema; sistemos pritaikymą prie Euro, posėdžių valdymo sistemos (PVS) integraciją su FVAS, dokumentų valdymo sistemos (DVS) integraciją su FVAS.

Grįžti atgal

Naujienos

2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos