UAB „Idamas“ kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Finansų valdymo ir apskaitos sistemos vystymo, palaikymo ir konsultavimo paslaugų pirkimas“

2016-07-20

Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje (toliau – VMSA) finansų valdymui ir apskaitai tvarkyti naudojama Finansų valdymo ir apskaitos sistema (toliau - FVAS), pritaikyta tvarkyti apskaitą pagal naujus Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus. FVAS naudoja visi Paslaugos gavėjo padaliniai, BĮ „Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“, vedanti daugiau nei 255 ugdymo įstaigų apskaitą bei 5 VMSA pavaldžios įstaigos.

Projekto metu buvo sėkmingai įgyvendintas pagrindinis VMSA tikslas: plėsti bei tobulinti FVAS, įdiegtos VMSA ir jai pavaldžiose įstaigose, funkcionalumą, vartotojų įgūdžius ir kompetenciją, tobulinti finansų valdymo ir apskaitos procesus bei procedūras. Projekto metu buvo sukurti papildomi funkcionalumai ir integracinės sąsajos, modifikuotas esamas funkcionalumas, patobulintas procedūrų taikymas, susijęs su finansų valdymu ir apskaita, sukurtas naudotojų konsultacijoms registruoti FVAS įrankis bei posistemė, skirta ataskaitų analizei.

UAB „Idamas“ iš savo pusės buvo atsakingas už šių darbų atlikimą: finansų valdymo ir apskaitos sistemos integravimą su Vilniaus miesto pensionų informacine sistema, integraciją su Vilniaus miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų informacine sistema; sistemos pritaikymą prie Euro, posėdžių valdymo sistemos (PVS) integraciją su FVAS, dokumentų valdymo sistemos (DVS) integraciją su FVAS.

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos