Sukurtas internetinis portalas ir įdiegta susirinkimų valdymo sistema Kaišiadorių rajono savivaldybėje

2011-09-09

UAB „Idamas“ ir UAB „Leksinova“ įvykdė pasirašytą paslaugų pirkimo sutartį dėl projekto „Viešojo juridinio asmens internetinio portalo ir tarnautojų susirinkimų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“ Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje.

Įgyvendinant projektą sukurtas Kaišiadorių rajono savivaldybės internetinis portalas, kuriame skelbiama visa aktuali informacija apie savivaldybės administracijos darbą, Kaišiadorių rajono naujienas, savivaldybės tarybos priimamus sprendimus, savivaldybės strateginius ir veiklos planus.

Nuo šiol Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai galės komentuoti ir balsuoti už tarybos sprendimų projektus bei informuoti savivaldybės specialistus apie problemas, pažymėdami jas interaktyviame žemėlapyje.
Susirinkimų valdymo sistema skirta savivaldybės tarybos posėdžių organizavimui, skelbiant posėdžio laiką, darbotvarkę, nagrinėjamus klausimus, susietus su savivaldybės tarybos projektais. Ši sistema yra integruota su elektroninio balsavimo sistema, kurios pagalba internetinio portalo www.kaisiadorys.lt lankytojai realiu laiku gali matyti balsavimo rezultatus.

Projekto įgyvendinimas reikšmingas optimizuojant vietinės valdžios darbo organizavimą, užtikrinant vietiniu lygiu priimamų sprednimų skaidrumą ir piliečių dalyvavimą šiame procese.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636

 
Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos