UAB „Idamas“ pakartotinai diegia tris ISO standartus

2015-07-28

Jau trejus metus UAB „Idamas“ savo veikloje naudoja sėkmingai veikiančias vadybos sistemas, kurias sertifikuoja Nacionalinio akreditacijos biuro akredituotas UAB sertifikavimo centras „Sertika“. Bendrovė yra įdiegusi tris ISO tarptautinius standartus: aplinkos apsaugos vadybos sistemą (ISO 14001:2005 standartas), kokybės vadybos sistemą (ISO 9001:2008 standartas) ir informacijos saugumo sistemą (ISO 27001:2013 standartas). Kiekvienas iš šių standartų prisideda prie efektyvaus organizacijos valdymo, procesų optimizavimo, verslo plėtros ir informacijos apsaugos.

Aplinkos apsaugos vadybos sistema padeda sumažinti žaliavų ir energijos sąnaudas, sumažinti taršą, atliekas, išvengti traumų ar nelaimingų įvykių. Kokybės vadybos sistema yra nepakeičiama optimizuojant organizacijos procesus, mažinant klaidų skaičių, didinant įmonės produktyvumą, gerinant vidaus tvarką. Informacijos saugumo sistema užtikrina bendrovės informacijos saugumą, tai leidžia identifikuot bei pašalinti bet kokias galimas informacijos saugumo grėsmes.

Po trejų metų sėkmingo naudojimosi įdiegtomis vadybos sistemomis, vykdant kasdienę įmonės veiklą, UAB „Idamas“ pradeda pakartotiną ISO standartų diegimą bei vadybos sistemų sertifikavimą

Grįžti atgal

Naujienos

2023-02-13

Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje Nauji patobulinimai “Integrra” sistemoje
„Integrra“ sistemoje ir toliau tęsiama naujų funkcionalumų, galimybių kuo paprasčiau ir patogiau naudotis sistema, plėtra. Sistemoje yra patobulintas dokumentų kontekstinės paieškos funkcionalumas, kuris, panaudojus įdiegto OCR pajėgumus, gali atlikti kontekstinę paiešką ne tik Word formato failuose, bet ir PDF failo tipo prisegtukus turinčiuose dokumentuose.
2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.

UAB „Idamas“, Respublikos g. 34-9, LT-87332, Telšiai.
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos