Atnaujinta Vilkaviškio savivaldybės administracijos interneto svetainė

2011-05-23

Atnaujinta Vilkaviškio rajono savivaldybės interneto svetainė www.vilkaviskis.lt. Interneto svetainės modernizavimas buvo finansuotas iš ES regioninės priemonės lėšų „Elektroninė demokratija regionams“.

UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“ ir UAB „Audiotonas“, vykdydami projektą, atnaujino interneto svetainės turinio valdymo sistemą, svetainės dizainą. Projekto metu buvo sutvarkyti, versijuoti ir nuasmeninti viešinami teisės aktai svetainėje.

Vilkaviškio rajono gyventojai ir jų svečiai nuo šiol galės interaktyviai gauti informaciją apie savivaldybėje vykstančius posėdžius ir priimamus tarybos sprendimus.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. 8 5 2788 636

 
Grįžti atgal

Naujienos

2022-08-12

Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje Naujos galimybės „Integrra“ sistemoje
„Integrra“ sistemoje, kuri paremta debesijos pagrindu, įdiegti labai svarbūs ir kasdieninį įmonės dokumentų valdymo procesą paspartinantys bei palengvinantys funkcionalumai, tokie kaip dokumentų kontekstinė paieška ir įmonių asmeninių dokumentų failų šablonų sukėlimas ir redagavimas gyvai sistemoje.
2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius,
el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos