+370 5 2788 636

Sėkmingai pabaigtas vykdyti E. demokratijos projektas Biržų rajono savivaldybės administracijoje

2011-08-25
UAB „Idamas“ kartu su partneriais UAB „Leksinova“, vykdydami Biržų rajono savivaldybės administracijos „Savivaldybės portalo struktūros ir funkcionalumo modernizavimo pagal elektroninės demokratijos principus bei e-teisėkūros sukūrimo ir įdiegimo paslaugos“ projektą, modernizavo interneto svetainę www.birzai.lt.

Nuo šiol Biržų rajono savivaldybės lankytojai galės lengviau ir patogiau rasti savivaldybės teisės aktus, aktualizuotus „Infolex“ sistemos pagalba. Naujai sukurtame Savivaldybės tinklaraštyje lankytojai galės stebėti savo išrinktų politikų veiklą bei pareikšti nuomonę įvairiais rūpimais klausimais. Taip pat sukurtas vietinis Savivaldybės administracijos tinklas – intranetas padės Biržų rajono savivaldybės darbuotojams efektyviau keistis informacija Savivaldybės viduje.

Biržų rajono savivaldybės administracijoje įdiegta posėdžių valdymo sistema leis susipažinti su tarybos posėdžių darbotvarke bei pamatyti, kaip savo pareigas atlieka gyventojų išrinkti politikai.

Daugiau informacijos:
Gražina Steponavičiūtė
Tel. (8 5) 2788636
Grįžti atgal

Naujienos

2021-08-12

„Integrra“ plėtra 2021 „Integrra“ plėtra 2021
2021 metų pirmąjį pusmetį „Integrra“ cloud DVS, kuri yra ir puiki dokumentų pasirašymo kvalifikuotu elektroniniu parašu platforma, susilaukė ypatingo dėmesio iš naujų klientų rato. Per mažiau nei 5 mėnesius mūsų klientų ratas padidėjo 46%. Verslo įmonės, švietimo įstaigos, sporto centrai, apsaugos įmonė, tarptautinis mažmeninis tinklas – visas spektras įvairiausių sektorių ir dydžio įmonių.
2020-02-10

UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą UAB „Idamas“ Nacionalinės švietimo agentūros užsakymu Lietuvos profesinio ugdymo mokyklose diegia Ugdymo proceso informacinę sistemą
Projekto vykdymo metu bus įdiegta įstaigų mokymosi valdymo sistema visoms Lietuvos profesinėms mokymo įstaigoms.
2018-10-25

„Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį „Integrra“ – būdas sutaupyti 30 darbo valandų per mėnesį
Debesų kompiuterijos pagrindu veikianti dokumentų valdymo sistema (DVS) „Integrra“ – tai galingas ir modernus įrankis skirtas organizacijos popierinių ir elektroninių dokumentų bei užduočių valdymui. Jos naudojimas ypač patogus ir paprastas, nes nereikia investuoti į IT įrangą, jos priežiūrą ar diegimą. Norint tapti „Integrra“ vartotoju tereikia susikurti paskyrą ir įsigyti Jūsų įmonei patogiausią naudojimo planą.

UAB „Idamas“, Kernavės verslo centras, Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas, LT-09303, Vilnius, tel.: +370 5 2788636,
faks.: +370 2073002, el. paštas: info@idamas.lt

©  IDAMAS . Visos teisės saugomos